+420 737 474 945 info@plechotvarecistroje.cz

Zakružovačky plechů

Máte zájem o naši cenovou nabídku? Kontaktujte nás.

Tříválcové hydraulické zakružovačky plechů 3HBR

Tříválcové zakružovačky plechů s předohybem pro kvalitní zakružení do válcového, případně i kuželovitého tvaru. Tento stroj je možné dodat se standardním řízením (elektrické odměřování), NC řízením LYNX anebo plně CNC řízené. Už ve standardním vybavení je digitální odměřování polohy spodních válců, kalené válce, možnost kuželovitého zakružení, stejně tak i hydraulická ochrana proti přetížení. Pro urychlení výroby a ulehčení manipulace je možné dodat celou řadu volitelného příslušenství (boční, centrální podpěry jedno i dvojřadé, přídavný stůl, elektro-hydraulickou kalibraci a jiné).

Stroje se vyrábějí v rozměrech: šířka plechu 1250 – 4100 mm a tloušťka plechu 4 – 150 mm.

 

Stáhnout katalog

Čtyřválcové hydraulické zakružovačky plechů 4HBR

Čtyřválcové zakružovačky s předhybem zabezpečují kvalitní zakružení do válcového případně i kuželovitého tvaru s minimální náběhovou plochou na začátku zakružení.

Stroje se vyrábějí v rozměrech: šířka plechu 1250 – 4100 mm a tloušťka plechu 4 – 150 mm. Naše zakružovačky jsou velice spolehlivé, snadno ovládatelné stroje, kde je pro pohon použitá bezúdržbová planetová převodovka s hydromotorem, čímž je zabezpečené přímé zpřevodování bez ztráty potřebné síly.

 

Stáhnout katalog

Zakružovačky profilů HPR

Stroje pevné konstrukce zabezpečující přesný ohyb profilu.

Mechanicko-elektronické nebo hydraulické zakružovačky profilů

Stáhnout katalog
O nás
Tabulové nůžky
Ohraňovací lisy
Další stroje
Nástroje
Blog
Kontakt