+420 737 474 945 info@plechotvarecistroje.cz

Hydraulický ohraňovací lis HACO – stroj vyráběný na Slovensku

Jednoduchý konvenční nebo CNC řízený hydraulický ohraňovací lis s kapacitou 40 až 1500 tun a ohraňovací délkou od 1600 po 8000mm. Kvalitu ohraňovacích lisů zaručuje tradiční výroba strojů na Slovensku. Hydraulický ohraňovací lis Haco se vyrábí na Slovensku již přes 50 let. Zaručujeme rychlý a kvalitní servis a bezproblémovou dostupnost náhradních dílů, ale také velký výběr kvalitních ohraňovacích nástrojů od italského výrobce EURAM.

Máte zájem o cenovou nabídku na ohraňovací lisy? Kontaktujte nás.

 

CNC hydraulický ohraňovací lis SYNCHROMASTER ERMS

Řada SYNCHROMASTER jsou CNC řízené ohraňovací lisy s 2D grafickým systémem ATS590, který umožňuje řídit max. 4 osy (Y1,Y2,X a R). Synchronizace polohy beranu je kontrolovaná a řízená CNC elektronicky. Tento stroj je po mechanické stránce shodný s níže uvedeným ERM, resp. ERMP CNC řízenými lisy a jeho přesnost je srovnatelná s plně CNC řízenými lisy (možnost ovládání až 9 os). Jediným rozdílem je chybějící možnost ovládání více než 4 os a zapojení strojů do tandemu.

Systém ATS 590 je velice spolehlivý, lehce a jasně ovladatelný a zabezpečuje jednoduché a rychlé programování všech funkcí ohraňovacího lisu, čímž umožňuje plynulou výrobu ohýbaných dílů. Maximální kapacita strojů je od 40 do 400 tun a délka ohýbaného materiálu od 1600 po 6000 mm. V základní ceně ohraňovacího lisu jsou zahrnuty i univerzální ohraňovací nástroje pro základní výrobu.

NÁŠ NEJPRODÁVANĚJŠÍ OHRAŇOVACÍ LIS.

Stáhnout katalog

Hydraulický ohraňovací lis PPM (NC)

Jednoduchý konvenční ohraňovací lis s mechanickým vyrovnáváním polohy beranu za pomoci speciálně navrhnuté tuhé torzní tyče a kinematického mechanizmu – řada PPM.

Maximální kapacita stroje 40 – 320 tun a délka ohýbaného materiálu 1600 – 4300 mm.

V základním provedení mají tyto ohraňovací lisy závěsný řídící panel s elektronickým nastavením pracovního tlaku, hloubkového dorazu a polohy zadního dorazu.

Součástí základního vybavení stroje je sada ohraňovacích nástrojů. Na přání je možné stroj doplnit o NC řídící systém ATL 550.

Stáhnout katalog

CNC hydraulický ohraňovací lis EUROMASTER ERM

Ohraňovací lisy řady EUROMASTER jsou plně CNC řízené lisy s grafickou podporou s možností ovládaní až 9 os, s interaktivním způsobem programování a bombírovacím stolem už v základním vybavení. V základním provedení je i barevný grafický řídící systém FASTBEND 2 s 15″ s obrazovkovým displejem. Na přání je možné stroj vybavit vyššími verzemi řídících systémů s 3D programováním a LCD monitorem. Součástí standardního vybavení je i simulační software PC pro přípravu, archivaci, analýzy zakázek, nabídky a programování ve virtuálním režimu (vytvoří sekvenci ohybů, spočítá potřebný tlak, rozvinutou délku, čas potřebný k ohýbání atd.). CNC ohraňovací lisy této řady je možné podle potřeby spojovat do tandemu.

Maximální kapacita jednotlivých strojů je od 40 do 400 tun a délka ohýbaného materiálu od 1600 do 6000 mm. Při zapojení více strojů do tandemu se samozřejmě délka, stejně jako i tlak zvyšuje násobkem strojů.

 

Stáhnout katalog

CNC hydraulický ohraňovací lis PRESMASTER EPRM

Ohraňovací lisy řady PRESMASTER jsou plně CNC řízené lisy s grafickou podporou s možností ovládání až 9 os, interaktivním způsobem programování a bombírovacím stolem v základním vybavení. V základním provedení je také barevný grafický řídící systém FASTBEND 2 s 15″ s obrazovkovým displejem. Na rozdíl od lisů EUROMASTER a SYNCHROMASTER mají lisy PRESMASTER větší otevření, větší zdvih beranu, vyšší přibližovací rychlost baranu až 200mm/s, stejně tak i vyšší rychlost návratu beranu až 150mm/s . Samozřejmostí je velká rychlost zadních dorazů. Ve standardním vybavení se dodává s CNC řízeným 6ti os.

Maximální kapacita jednotlivých ohraňovacíh lisů je od 135 do 250 tun a délka ohýbaného materiálu od 2600 do 4300 mm. Při zapojení více strojů do tandemu se samozřejmě délka, stejně jako i tlak zvyšuje násobkem strojů.

CNC hydraulický ohraňovací lis HDSY

Ohraňovací lisy CNC typové řady HDSY jsou velmi výkonné a silné stroje určené pro těžkou výrobu. Na rozdíl od předchozích CNC řízených ohraňovacích lisů je nutné zapuštění stroje do podlahy. CNC řízení těchto strojů je podobné jako u typové řady EUROMASTER.

Tyto ohraňovací lisy se vyrábějí v kapacitách od 400 do 1500 tun a délka ohýbaného materiálu od 3000 do 8000 mm. I tyto stroje je možné zapojit do tandemu.

 

O nás
Tabulové nůžky
Ohraňovací lisy
Další stroje
Nástroje
Blog
Kontakt