+420 737 474 945 info@plechotvarecistroje.cz

Nože pro tabulové nůžky, ohraňovací nástroje

Nože pro tabulové nůžky HACO, nástroje na ohraňovací lisy  EURAM – zaručujeme špičkovou kvalitu na přijatelné ceny.

Zaručujeme krátké dodací termíny, technickou podporu jak ze strany prodejce, tak i výrobce.

Máte zájem o cenovou nabídku nástrojů či nožů pro tabulové nůžky? Kontaktujte nás.

Nože pro tabulové nůžky

Sady nožů pro tabulové nůžky HACO a nůžky z Liptovských strojární – nůžky řady NTE, NTC, NTH, HN. Výrobce věnuje velkou pozornost výběru vysokovýkonných ocelí a jejich tepelnému zpracování. Nože mají vysokou odolnost vůči opotřebení, mají čistý řez a optimální trvanlivost ostří.

EURAM – nástroje na ohraňovací lisy

působí v oblasti výroby a prodeje nástrojů na ohraňovací lisy již několik desetiletí. Své produkty – nástroje pro ohraňovací lisy prodává ve více než 60-ti zemích po celém světě.

Originální nástroje na ohraňovací lisy HACO

Vlastníte ohraňovací lis HACO, Liptovské Strojárně nebo lis ze Strojárně Piesok a potřebujete nové ohraňovací nástroje? Kontaktujte nás. Nabízíme originální nástroje na tyto stroje.

ROLLERI – nástroje pro ohraňovací lisy

vyrábí vysoce kvalitní HIGH-TECH nástroje. Velkou výhodou tohoto výrobce je nabídka nástrojů pro všechny známé výrobce ohraňovacích lisů jako je Amada, Trumpf, Beyeler, Gasparini, Colgar, LVD, Bistronic a další.

Nástroje pro stroje Kingsland

Ke strojům KINGSLAND nabízíme širokou škálu nástrojů na vystřihávání – děrování různých otvorů, drážek, výstřihů a jiných možností, které dělají z našich strojů široko uplatnitelné technologie.

Děrovací nástroje pro vysekávací stroje

Prodáváme děrovací nástroje  na vysekávací lisy od italského výrobce MATRIX. Špičkový výrobce vysekávacích nástrojů nabízí vynikající kvalitu děrovacích nástrojů za velmi přijatelné ceny – to je italský výrobce MATRIX

O nás
Tabulové nůžky
Ohraňovací lisy
Další stroje
Nástroje
Blog
Kontakt