+420 737 474 945 info@plechotvarecistroje.cz

Hydraulické tabulové nůžky na plech vyrobené na Slovensku.

Hydraulické tabulové nůžky na plech se střižnou kapacitou od 4mm do 25mm a střižnou délkou od 1500mm do 6000mm. Dostupnost servisu a náhradních dílů v krátkém čase. Kvalitu hydraulických tabulových nůžek zaručuje tradiční výroba na Slovensku. Tabulové nůžky HACO jsou nejprodávanější stroje na českém a slovenském trhu.

Máte zájem o cenovou nabídku na hydraulické tabulové nůžky na plech? Kontaktujte nás.

 

Tabulové nůžky typ TS

Tyto tabulové nůžky jsou navrhnuty pro stříhání plechu do 6 mm nebo do 12 mm. Střižná délka nůžek je 2000 nebo 3000 mm.

Tabulové nůžky mají spodní hydraulické válce. Na rozdíl od nůžek pro tenčí plechy, mají nůžky TS klouzavý pohyb beranu, což umožňuje přesné vedení beranu, lehké nastavení střižní vůle, stejně tak i nastaveni úhlu střihu pro odstranění vrtulovitosti odstřižků z tenčích plechů. Tyto nůžky je možné dodat s jednoduchým elektronickým řízením SP8 (typ TS), anebo s řídícím systémem SC70. Už řídící systém SP8 umožňuje předvolbu jedné polohy zadního dorazu, počítání střihů, nastavené délky střihů, úhlu střihů atd. Řídící systém SC70 umožňuje kompletní programování nůžek pro sériovou výrobu (automatické nastavení optimálního úhlu střihu, střižné vůle, počet střihů, knihovnu materiálů pro plynulou korekci střihu atd.).

TYTO TABULOVÉ NŮŽKY JSOU NEJPRODÁVANĚJŠÍ NŮŽKY NA TRHU

Stáhnout katalog

Tabulové nůžky typ HSL

Tento typ tabulových nůžek je určený pro stříhání plechů o tloušťce 6 – 25 mm. Délka střihu 3000 – 6000 mm.

Tento typ má horní umístění hydraulických válců a proto je možné ke stroji dodat další volitelné příslušenství pro automatizaci – jsou to vynášeče a podávače plechu, podpěry tenkých plechů, třídičky atd. Standardně se tyto nůžky dodávají s jednoduchým elektronickým řízením SP8 (typ HSL – automatizovaný zadní doraz), anebo kompletním elektronickým systémem SC70 (typ HSLX), který podle zadané tloušťky střihaného materiálu a údaje o jeho šířce přestaví zadní doraz, střižnou vůli, úhel a délku střihu. Součástí systému je počítání střihů. Samozřejmostí je možnost výklopný zadní dorazu – odsun dorazového pravítka v momentě střihu.

Stáhnout katalog

Tabulové nůžky typ SST

Tyto tabulové nůžky jsou určené pro stříhání plechu o max. tloušťce 4 mm. Délka střihu 1500, 2000 nebo 2500 mm.

Tyto tabulové nůžky mají horní hydraulické válce (dvě tlačné a dvě akumulátorové pružiny) a kyvný pohyb beranu = ideální kinematika především pro stříhání krátkých odstřižků. Dvojčinné hydraulické válce umožňují stříhat maximální tloušťku plechu oběma válci a při stříhání tenkých plechů jedním válcem, což přináší rychlost střihu porovnatelnou s elektromechanickými nůžkami. Nůžky se standardně dodávají s jednoduchým elektronickým řízením SP8 (typ SST), anebo s řídícím systémem NC – SC 70 (typ SSTX). Už základní řídící systém SP 8 umožňuje předvolbu jedné polohy zadního dorazu, počítání odstřižků atd. Řídící systém SC 70 umožňuje kompletní programování stroje pro plynulou výrobu.

Stáhnout katalog
O nás
Tabulové nůžky
Ohraňovací lisy
Další stroje
Nástroje
Blog
Kontakt