+420 737 474 945 info@plechotvarecistroje.cz

Profilové nůžky

Máte zájem o naši cenovou nabídku? Kontaktujte nás.

Vysekávací stroj s profilovými nůžkami COMPACT

Univerzální hydraulické profilové nůžky určené na děrování (vysekávání), stříhání pásoviny, profilů a kruhové a čtvercové ocele. Vyrábějí se s kapacitou 40, 45 a 60 tun. Řada 45 a 60 tun má navíc vystřihování rohů, respektive přípravek pro ohýbání ploché ocele. Stroje mají jeden hydraulický válec a poskytují obrovskou variabilitu plecho-tvářecích prací.

Stroje se vyznačují mimořádnou spolehlivostí při dlouhodobém užívání.

 

Stáhnout katalog

Vysekávací stroj s profilovými nůžkami MULTI

Univerzální hydraulický stroj určený na děrování (vysekávání), stříhání pásoviny, profilů a kruhové a čtvercové ocele. Vyrábějí se s kapacitou 60 – 175 tun. Mají dva nezávislé válce, což umožňuje pracovat na dvou stanovištích současně. Vysekávací stroje poskytují obrovskou variabilitu plechotvářecích prací. Stroje se vyznačují mimořádnou spolehlivostí při dlouhodobém užívání.

 

Stáhnout katalog

Vysekávací stroj PUNCH

Je to univerzální hydraulický stroj určený na děrování (vysekávání). Vyrábí se s kapacitou 50 – 175 tun. V porovnání s řadou COMPACT a MULTI mají stroje PUNCH už od řady 60 tun vyložení až 625 mm, což umožňuje vyrábět otvory do středu plechů.

Stroje řady PUNCH a DOUBLEPUNCH (nezávislé děrování na obou stranách stroje) taktéž slouží na děrování (vysekávání) profilůpomocí děrovacích (vysekávacích) nástrojů. Pro děrování (vysekávání) je možné použít kromě děrovacích (vysekávacích) nástrojů pro kruhové, čtvercové, oválné a drážkové otvory, také nástroje pro otvory jiných tvarů (např. nástroje na žaluziové větrání, vysekávání okrajů rour, radiusů rohů plechů a jiné). Stroje se vyznačují mimořádnou spolehlivostí při dlouhodobém užívání.

 

Stáhnout katalog
O nás
Tabulové nůžky
Ohraňovací lisy
Další stroje
Nástroje
Blog
Kontakt